Lektury na majówkę

Przed nami majówka. Prezentujemy trzy książki traktujące o tym,jak zwolnić szybkie tempo naszego życia, „naładować akumulatory” i nadać codziennym sprawom odpowiednią rangę.

Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce to nietypowy przewodnik po agroturystykach ukrytych w najdalszych zakątkach Polski. Autorka wybrała się w podróż w poszukiwaniu ludzi, którzy nie bali się zaryzykować. Opuścili miasto, zamieszkali na wsi i właśnie tam otworzyli domy gościnne. Książka to inspirująca opowieść dla tych, którzy zawsze marzyli, żeby zostawić wszystko i uciec z miasta.Oprócz konkretnych adresów i pięknych fotografii znajdziemy tu informacje dotyczące okolicznych atrakcji, także kulinarnych.

Żyj przytulnie. Magia codziennych przyjemności. Czym jest przytulność? To wszystko, co sprawia, że czujesz się błogo i bezpiecznie. Wprowadź miłość, przyjaźń i dobre samopoczucie do swojego domu, pracy i codzienności. Dowiedz się jak zwolnić tempo i wprowadzić ciepło i empatię do każdej sfery życia. Odkryj sztukę przytulnego życia i celebruj je każdego dnia!

Prostota. Siła codziennych rytuałów. Zatrzymaj się i weź głęboki oddech. Dzięki książce zmienisz rytm i organizację swojego dnia, odkryjesz urok slow life, docenisz wartość spędzania czasu na świeżym powietrzu, sjest, podróży i zapomnianej sztuki nicnierobienia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s